• חברת קירוי דגן שימשה בפרויקט קירוי קאנטרי קלאב גלי הדר כמתכננת ומבצעת.
  לכל אורך הפרויקט החל מהתכנון המוקדם דרך תהליך הביצוע והפיקוח עשיתם מעל ומעבר באיכות יצירתיות ומקצועיות. קיבלנו קירוי מדהים ביופיו, בפרויקט שמעורר התפעלות מצד המבקרים.
  עבדתם אתנו בשיתוף פעולה, הבנה ונכונות לקדם את הפרויקט במהירות, יעילות והתאמה לצרכים שלנו.

  ניר חן - מנכ״ל
  קאנטרי גלי הדר, ראשל״צ
 • חברת קירוי דגן בע"מ שימשה כמתכננת ומבצעת של קירוי חשמלי לבריכת השחייה בקאנטרי כפר-תבור. פרויקט שהייתי בו אדריכל ומתכנן ראשי. ברצוני לציין כי לאורך כל הפרויקט שמחתי לגלות שהסלוגן של החברה: "פתרונות קירוי יצירתיים" הוא נכון ובהחלט מאפיין את החברה ואת העומד בראשה – יוסי דגן.
  ביצוע הפרויקט אופיין במקצועיות ובשיתוף פעולה ראויים לציין. אשמח להמליץ ולשתף פעולה עם החברה והעומד בראשה גם בפרויקטים עתידיים.

  אבי מדינה
  אדריכל
 • חברת קירוי דגן ביצעה עבורנו קירוי לבריכה בתלפ״ז ירושלים. הקירוי הוא מקונסטרוקציה של פלדה מגולוונת כ 900 מ״ר וחיפוי לוחות פוליקרבונט, הקירוי מונע על ידי מערכת הנעה חשמלית. עבודה התבצעה על הצד הטוב ביותר ובצורה מקצועית תוך עמידה בלוחות זמנים. אשמח לשתף פעולה בפרויקטים נוספים.

  ניב אוחיון, מנהל עבודה
  רם אדרת

 • חברת קירוי דגן בע"מ ביצעה בשנה שעברה קירוי פטיו במבנה מסחרי בראשון לציון. העבודה בוצעה באופן מקצועי ביותר, תוך עמידה בלוח זמנים קצר ובאיכות גבוהה.
  מניסיוני עם החברה מדובר בבעלי מקצוע מן המעלה הראשונה המקיימים את התחייבויותיהם באופן שאינו שכיח בענף הבנייה ועל כן אני ממליץ על חברה זו.

  חיים חיון
  ניהול פרויקטים
 • חברתנו, שפיר הנדסה ייזום ותעשיות ביצעה עם חברת קירוי דגן, קירוי בריכת שחיה בפרויקט מרכז ספורט בגבעת שמואל – הולמס פלייס.
  העבודה כללה: תכנון ואישור התכנון מול אדריכל, ביצוע קונסטרוקציה
  החברה ביצעה את עבודתה בצורה מקצועית ותוך שמירה מרבית על לוחות זמנים והתאם לצרכי הלקוח.

  אהוד דרי
 • יוסי שלום, ברצוני להודות לך ולצוות במשרד ובשטח על העבודה הנפלאה שעשיתם בפרויקט קירוי בריכת השחייה במושב ערוגות שבמועצה אזורית באר טוביה. למרות כל הקשיים והמכשולים שהיו בדרך, עמדתם בציפיות, באיכות ובמקצועיות שמלווה אותך לאורך כל הדרך. יצאה עבודה יפה ומקצועית ברמה גבוה מאוד! מצפה לעבודה משותפת בהמשך, תמשיך בעשיה וביצירתיות המאופיינת בעבודות שלך.

  ויויאן אור

 • חברת "קירוי דגן בע"מ" נשכרה על ידינו לביצוע עבודה בקאנטרי רמת אביב ג'.
  לוח הזמנים שנקבע לביצוע העבודה היה קצר וצפוף ולמרות תוספות שהוכנסו תוך כדי העבודה, יוסי הצליח לקצר את לוחות הזמנים, תוך עבודה בלילות ובסופי שבוע.
  העבודה התבצעה בגובה רב מאד תוך שמירה על כל כללי הבטיחות המחמירים, ע"י צוות אנשים מיומן ומקצועי ולא פחות חשוב מכך, אנשים מאד נעימים.
  יוסי לקח אחריות מלאה על כל התהליך כולל תיאומים הנדסיים מסובכים, הנפות חומרים תוך תיאום מול גורמי עירייה ומשטרה והכל באחריות גדולה ובמתן ראש שקט עבורנו.
  אין מילים מספיק חמות לתאר את יוסי דגן. איש נעים הליכות, בעל שקט נפשי ומקצועיות אין קץ. ממליץ בחום.

  גיל נדל
  יובל נדל פרויקטים בע"מ
 • ברצוני לציין לשבח את חב' קירוי דגן בע"מ על תפקודה ופעולתה בתכנון וביצוע קירוי בריכה נייד וחשמלי למרכז הספורט בעיר הבדים בשטח של 800 מ"ר.
  העבודות במסגרת הפרויקט דרשו ידע מקצועי רב כמו כן יכולת וכושר ניהול מקצועי, מכיוון שהם בוצעו באזורים מיוחדים וקשים לביצוע ודרשו מהקבלן יכולת לוגיסטית ויכולת עבודה בתנאים קשים ובמסגרת לוח זמנים קצר.
  הרני לציין שחברת קירוי דגן עמדה בכל התחייבותה וביצעה את אשר היה מוטל עליה באיכות ביצוע גבוהה ותוך עמידה בלוחות הזמנים. כמו כן הקפידה על תאום תכנון בין הגורמים השונים בפרויקט ולשביעות רצוננו המלאה.

  אבירם אוזנה
 • בשנת 2016 הזמנו את קירוי דגן לבצע תיקונים בבריכה הלימודית באשדוד. העבודה כללה פירוק לוחות ישנים ופינויים, רכבת לוחות חדשים וכל הנדרש לקירוי הבריכה.
  העבודה התבצעה בצורה מקצועית מאד ולשביעות רצוננו, תוך עמידה בלוח הזמנים שנקבע ושמירה על בטיחות ואיכות העבודה. אשמח להמליץ בחום על חברת ׳קירוי דגן בע״מ׳.

  ניסים דוק
  סמנכ״ל רשות הספורט העירונית