קירוי דגן – כל פתרונות הקירוי תחת קורת גג אחת

׳קירוי דגן׳ היא מהחברות הוותיקות והמובילות בענף הקירויים ולה למעלה מ- 30  שנות ניסיון מקצועי. החברה מבצעת פרויקטים גדולים בתחום הקונסטרוקציות והקירויים בכל רחבי הארץ- קירוי מבני תעשיה, גני אירועים ומבנים תעשייתיים. תחום ההתמחות העיקרי שלנו הוא קירוי בריכות שחיה פרטיות וציבוריות בסדרי גודל שונים וברמות שונות. 

את החברה הקים יוסי דגן ומאז ועד היום הוא מנהל אותה בפועל כשהיא מהווה את חוד החנית בתחום הקירויים ומשמשת כדוגמא לחדשנות ויצירתיות. תחום הקירוי כתחומים רבים כיום, משתנה ומתעדכן כל העת- חומרים חדשים נכנסים לשוק, טכנולוגיות חדשות נולדות, חומרי גלם הופכים לאיכותיים יותר וטכניקות היישום מתעדכנות. ׳קירוי דגן׳ שם לו למטרה להיות כל העת צעד אחד לפני כולם. אנו מתעדכנים באופן קבוע בחידושים האחרונים בארץ ובעולם ואף משמשים לא פעם כשותפים בפיתוח יישומים מתקדמים עם ספקים בארץ ובחו״ל.

אנו בחברת ׳קירוי דגן׳ עובדים בצמוד לאדריכלים המובילים בישראל בפרויקטים פרטיים וציבוריים ויודעים להפוך כל חלום המשורטט על גבי תכנית לקירוי מושלם, איכותי ובטיחותי. אנו מאמינים שקירוי נכון מתחיל בתכנון נכון ומבינים כי הפיכתו לבר ביצוע מחייבת הקפדה על הפרטים, עמידה בתקנים, חישוב עומסים נכון ובעיקר עבודה תחת תנאי בטיחות מוקפדים ועל כך איננו מתפשרים.

כחברה הפועלת שנים רבות ובאמתחתה אינספור פרויקטים, אנו נהנים מקשרים עם ספקים בארץ ובעולם ומשותפויות עם חברות בעלות פעילות דומה ברחבי אירופה, ארה״ב והמזרח. מנכ״ל החברה מר יוסי דגן משמש כיועץ ומדריך לחברות אלה, הנעזרות לא פעם ביכולות המקצועיות שלו, ראייה למרחוק, זיהוי הדבר הבא בתחום והיכולת לשנות הרגלי עבודה על מנת להתאימם לטכנולוגיות חדשות.   

אנו מאמינים בשירות אישי ובעבודה מקצועית יפה ובטוחה תוך עמידה בלוח זמנים קבוע.